Tokrat smo se udeležili dirke v Komendi, ki je štela za pokal Slovenije. Dirka je bila zelo selektivna, saj je bila trasa vse prej kot ravna in še cilj je bil v klanec. V kategoriji deklic C je Tajda Hamler osvojila 6.mesto, med dečki B je bil Tomaž Ornik 9., Miha Strmšek pa 13. Med dečki A je Aljaž Divjak osvojil 19. mesto. Povratnica na cestne dirke Eva Skaza, ki je do sedaj pretežni del sezone posvetila triatlonu, je osvojila med mladinkami odlično 2. mesto in dokazala, da še vedno spada med najboljše mladinke v Sloveniji.
