Select your Top Menu from wp menus

ODLIČEN VIKEND V POREČU IN PRVE STOPNIČKE V SEZONI 2015

V petek in soboto smo se udeležili izbirne dirke “VIA POREČ TOWARD TBILISI” za kategorijo mlajših mladincev. Za naš klub so nastopili Tomaž Hameršak, Žiga Slekovec in Maj Gungl. V petek je bil na sporedu krajši prolog, v soboto pa cestna dirka. Prav v soboto je potekal pravi boj, saj so na dirki nastopili vsi najboljši tekmovalci iz Slovenije in Hrvaške. Dirka je potekala v mrzlem in deževnem vremenu. Tekmovalci so morali prevoziti 13 krogov po 5 kilometrov in zaradi težkih razmer je dirko končalo samo 21 tekmovalcev. V ciljnem šprintu je odlično 9. mesto dosegel naš Maj Gungl. Tomaž Hameršak in Žiga Slekovec sta zaradi tehničnih okvar bila primorana odstopiti.

V ponedeljek smo se z našimi dečki udeležili dirke v Varaždinu, kjer smo nastopili v treh kategorijah. Med dečki in deklicami C sta nastopila Tajda Hamler in Mario Kovačev. Prav slednji je odpeljal odlično dirko in končal na skupnem 6.mestu. Dirka dečkov A in B je potekal istočasno. Naj bolje sta se odrezala med dečki A  Aljaža Divjak na 5.mestu in v kategoriji dečkov B  Tomaž Ornik, ki je dosegel odlično 3.mesto in s tem svoje prve stopničke in to na svoji komaj drugi dirki. Čestitke vsem nastopajočim in še veliko uspehov.